photo (3 of 2)

Nowoczesne elewacje wykonane ze szkła z upływem czasu pokrywają się zabrudzeniami z otaczającego nas środowiska. Tracą bardzo szybko swoje walory estetyczne. Umycie ich stanowi nie lada wyzwanie i problem dla właścicieli oraz dla zarządców nieruchomości.

Stosowana przez nas metoda mycia wodą zdemineralizowaną pozwala:

uzyskać idealnie czystą powierzchnię bez smug i zacieków.
zapewnia jednoczesne mycie ram i szyb okiennych.
umożliwia wykonywanie prac w systemie 24h/365 dni bez korzystania z wody i prądu Klienta
dzięki systemowi podgrzewania wody gwarancja usuwania uporczywych zabrudzeń oraz pracy w temperaturach poniżej zera.
duża wydajność do 200 m2/h.
mycie elewacji do wysokości 25m bez użycia drabin, podnośników i rusztowań
pełna gwarancja bezpieczeństwa mytych powierzchni bez użycia agresywnych detergentów mogących powodować uszkodzenia uszczelek lub parapetów
brak uszkodzeń mechanicznych od drabin, podnośników bądź lin alpinistycznych
powtarzalny efekt mycia w każdych warunkach atmosferycznych nawet przy – 10 st. Celsjusza

Nowoczesne elewacje wymagają po kilku latach użytkowania gruntownego czyszczenia. Osiadający brud, kurz i zanieczyszczenia komunikacyjne mają tendencję do utrwalania się na powierzchni naszej elewacji. Po pewnym czasie stają się trudne do usunięcia przy zastosowaniu metod tradycyjnych.
Mycie gorącą wodą zdemineralizowaną przy zastosowaniu technologii Reach & Wash pozwala nam osiągnąć doskonałe rezultaty. Zastosowanie specjalnych szczotek i wody zdemineralizowanej gwarantuje czystość i bezpieczeństwo mytej elewacji. Elewacja nie jest narażona na uszkodzenia mechaniczne od drabin lub podnośników.

Umyta i czysta elewacja blaszana stanowi doskonałą wizytówkę dla właściciela nieruchomości.

CD4K 2

Mycie okien dachowych, świetlików okiennych, zadaszeń

Zastosowanie gorącej wody zdemineralizowanej w połączeniu ze specjalistycznymi szczotkami o specjalnym rozdzielonym włosiu, gwarantuje uzyskanie nieporysowanej, czystej i lśniącej powierzchni zadaszenia lub okna dachowego o każdej porze roku.

Mycie urządzeń solarnych

Okresowe mycie kolektorów słonecznych gwarantuje utrzymanie wysokiej wydajności i wartości urządzenia. Dzięki temu, zamontowane urządzenia pracują efektywnie. Ich wydajność nie ulega obniżeniu, a my czerpiemy pełnię korzyści z ekologicznej technologi.

Hydro Cleaning

Obywatelska 128
94-104 Łódź