Ostatnio poszerzyliśmy krąg naszych usług o profesjonalne pranie ekstrakcyjne dywanów. Jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość pełnionej usługi przy zachowaniu rozsądnej ceny, dzięki stosowaniu najlepszych środków specjalnie przeznaczonych do prania przy użyciu przemysłowych odkurzaczy o wysokiej wydajności.

Wysoka moc maszyny do prania oznacza minimalną ilość wody która pozostaje w materiale który pierzemy, co pozwala na użytkowanie juz w ciągu kilku godzin po zakończonym praniu.

Pierzemy wszystkie rodzaje materiałów wykładzinowych które są dostępne na rynku!

Jeżeli twoja wykładzina jest w opłakanym stanie, a  normalne pranie ekstrakcyjne nie jest wystarczające i chcesz doprowadzić ją do stanu jak wyglądała zaraz po zakupie, mamy specjalną ofertę dla Ciebie.

Wykonujemy pranie z zastosowaniem szamponowania! Wszystko odbywa się przy użyciu profesjonalnej szczotki z miękkim włosiem przy użyciu maszyny szorującej, która doskonale usuwa nawet najgłębiej zalegający brud.

Z pewnością może się zdarzyć, że meble użytkowane codziennie tracą swoje walory estetyczne z biegiem czasu, wszystko przez zabrudzenia których nie unikniemy, podczas codziennych czynności. Proponujemy usługę prania wszelkiego rodzaju mebli tapicerowanych. Wypierzemy krzesła, fotele, pufy, kanapy, materace!

Każdy właściciel samochodu stara się o ład i porządek w swoim pojeździe, kiedy normalne odkurzanie nie przynosi odpowiednich rezultatów, a ty chciałbyś, aby tapicerka wygladała jak nowa, zamów usługę prania tapicerki z dojazdem do siebie! Wykonamy taką usługę w miejscu!

Bez zbędnego czekania w kolejce i zostawiania samochodu w niepowołanych rękach!